برای خانم دکتری که ناپدید شد/بیش از این ما را مدار از خود جدا‬

برای خانم دکتری که ناپدید شد/بیش از این ما را مدار از خود جدا‬

 برای پزشک محبوبی که ناپدید شد…..(متن خبر)(توضیحات مسئولین)

از سر اکرام و از بهر خدا ‫       بیش از این ما را مدار از خود جدا      (( مولانا))

 

هیچ وقت فکر نمی کردم روزی برسد که بخواهم در مورد تو چیزی بنویسم.من یک پزشک هستم، نه شاعرم و نه داستانسرا . من پزشکی هستم که با تو در اورژانس بیمارستان اشنا شدم .تو را انجا شناختم ،از تو پزشک شدن را یاد گرفتم . از تو یاد گرفتم همیشه به بیماران لبخند بزنم ،حتی اگر خسته ام ،حتی اگر گرسنه ام ،حتی اگر بعد از ۲۴ ساعت کشیک نای لبخند  زدن نداشته باشم .

من کسی هستم که بودنم را به تو مدیونم ،کسی که نفسهای امروزش را مدیون حضور دیروز توست . زمانی که از یکی از بیمارانم ویروسی در مغزم نفوذ کرد و داشت مرا از پای در می اورد،  تو مرا نجات دادی ، تو بر بالینم حاضر شدی ،هم دکترم بودی ،هم دوستم ،هم خواهرم

وقتی دوباره توانستم توانایی راه رفتن را بعد از ان بیماری سخت بدست اورم ،با اولین کسی که دوست داشتم قدم بزنم تو بودی، وقتی به من اجازه دادند پشت فرمان بنشینم و رانندگی کنم ، دوست داشتم تو در کنارم بنشینی و مثل همیشه ،بدون حتی کلامی، فقط با هم به موسیقی گوش بدهیم و از احساس ارامشی که فقط حضورت ایجاد می کرد، لذت ببرم .

برایت نذر کرده ام امسال پای آش روز عاشورایم باشی .  آشی که هیچ وقت فرصت نکردی خودت هم بزنی و همیشه من به نیت تو  ان را هم زدم. دل من هنوز امیدوار به بازگشت توست….

زنده باش…..برگرد…لبخند بزن…

آرسین  نیوز            رضوان  هوری

image-e0a40e629c1ff8bfb73a61061f563ab655b7f1fe556709c3adee3a90f35df258-V