درخواست  دو معلم دلسوز: دخترمان،فرزانه را پیدا کنید

آرسین: یک ماه از ناپدید شدن پزشک بیمارستان رازی شهر اهواز ، خانم دکتر فرزانه  .ب  گذشت ولی هیچ اثری از سرنوشت او در دست نیست.

پدر و مادر فرزانه از فرهنگیان با سابقه و خوشنام استان فارس هستند که سالها با تدریس دروس فیزیک و شیمی در دبیرستانهای استان فارس ، صدها نفر از فرزندان این کشور را از نعمت علم و سواد بهره مند کرده اند و مانند همه معلمین دلسوز ایران به کار و حرفه خود افتخار می کنند. این پدر و مادر دلسوز اکنون فقط یک خواسته دارند: فرزندشان  (فرزانه) را بار دیگر ببینند.

دکتر فرزانه .ب  رزیدنت سال اخر رشته تخصصی بیماریهای عفونی در دانشگاه جندی شاپور اهواز می باشد،که از روز یک اردیبهشت امسال ناپدید شده است. به گفته شاهدان، ایشان در این روز جهت گرفتن ناهار به سلف سرویس بیمارستان رازی اهواز مراجعه می کند و بعد از گرفتن ناهار و مراجعه به اتاق استراحت پزشکان  واقع در حیاط بیمارستان(که محل سکونت وی نیز بوده) ،دیگر مشاهده نشده است.

روز چهارشنبه دوم اردیبهشت  به دلیل غیبت ایشان در یک امتحان علمی در بیمارستان، با ایشان تماس گرفته می شود و بدلیل عدم پاسخ تلفن  ، به مسئولین بیمارستان اطلاع داده می شود.

بعد از اطلاع  از این موضوع، پرسنل بیمارستان وارد اتاق محل سکونت خانم دکتر  در بیمارستان رازی اهواز می شوند.

چیزهایی که مشاهده می شود: غذای دست نخورده روز قبل بیمارستان، تبلت خانم دکتر ، وسایل شخصی ، و حتی کیف پول خانم دکتر که نشان دهنده این موضوع است که  اگر به هر دلیلی ایشان از اتاق خارج شده ، قصد نداشته مدت زیادی بیرون بماند.

روز دوم اردیبهشت ماه بعد از ورود پرسنل بیمارستان به اتاق خانم دکتر ، برای اولین بار پدر و مادر خانم دکتر ، در جریان این اتفاق قرار می گیرند.

سریعا تحقیقات پلیسی در این مورد اغاز می شود. پی گیری ماجرا توسط پلیس خبر از اتفاق دیگری می دهد. خواستگار سابق خانم دکتر ، در شهر جهرم استان فارس توسط گلوله خودکشی کرده است. موضوع پیچیده می شود. این درحالی است که  ماشین متعلق به خواستگار خانم دکتر نیز در حوالی اهواز پیدا می شود.علیرغم تمام تلاشها تاکنون هیچ اثری از دکتر  پیدا نشده است این درحالی است که طبق گزارشها پلیس  از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

پدر و مادر خانم دکتر در گفتگو با آرسین ، اظهار کردند:فرزانه فرزند دوم ماست ، مهربانی و تعهد و عشق و علاقه او به خدمت به مردم ، او را به شغل  حساس و پردردسر پزشکی  کشاند.فرزانه بعد از هر درمان موفقیت امیز بیمارانش، انچنان با ذوق و شوق و افتخار  به ما خبر بهبودی یک بیمار را می داد که ما هزاران بار خدا را شکر می کردیم از وجود چنین فرزندی . از همه مردم درخواست می کنیم برای سلامتی فرزانه دعا کنند. صدها نفر از فرزندان ایران را  با جان و دل پرورش دادیم اینک فقط یک خواسته به حق داریم، فرزانه را پیدا کنید.

دکتر فرزانه .ب  با توجه به سطح علمی بالا و مهارت زیادی که در رشته تخصصی خود دارد ، تاکنون جان ده ها بیمار مبتلا به عفونتهای شدید مغزی و کبدی و ریوی را نجات داده است.